Stylowo Mieszkaj

TARGI POZNAŃSKIE 2013 - MEBLE cz.1

 Właśnie dobiegły końca Targi Mebli w Poznaniu.Trzeba przyznać,że była to jedna z większych prezentacji ostatnich lat.Niestety można było zauważyć dość poważne oznaki kryzysu w branży zarówno w prezentowanej ofercie jak w nastrojach producentów.Największą ilość wystawców stanowili producenci tzw,średniego segmentu rynkowego,czyli cenowo dostępnego dla przeciętnie zamożnego klienta.Otwarcie trzeba sobie powiedzieć,że ta oferta rozczarowała.W zasadzie wszystkie stoiska wypełniały identyczne propozycje zarówno w formie ,kolorze i wykończeniu.W rozmowach z wystawcami niestety pojawił się dość przygnębiający obraz naszego rynku,gdzie klienci w zasadzie boją się nowości,kupują to co widzieli już u sąsiada lub rodziny.W związku z tym producenci obawiają się inwestowania w oryginalne projekty,bowiem nie przyjmują sie one na rynku.

 

Oto jeden z przykładów nowoczesnego zestawu regałów proponowanych na targach.Wykonanie tych mebli jest bardzo estetyczne i solidne.Mają też bardzo dobrą cenę,jednak połowa producentów pokazała tego typu ofertę,a prezentowana na zdjęciu paleta kolorystyczna płyt będzie niewątpliwie królowała w tym roku.

Dużo bardziej zróżnicowaną ofertę zaproponowały firmy z wyższego pułapu cenowego,wynika to z ich ambicji eksportowych ale także z tego ,że klienci takich firm często współpracują z projektantami wnętrz i są zainteresowani trochę bardziej oryginalnym designem,choć i w tym przypadku jednak dominuje pewna ostrożność.

Łączenie skóry z drewnem w formie artdeco-styl,elegancja i niepowtarzalność.

 Supernowoczesny zestaw wypoczynkowy do naprawdę wyjątkowego wnętrza.

Bardzo wygodny zestaw do wypoczynku,producent chciał zaprezentować możliwości kolorystyczne,a wyszedł naprawdę interesujący mix., taki mebel potrzebuje już tylko neutralnego tła.

Solidny zestaw stołowy w stylu skandynawskim nada charakteru nawet skromnym wnętrzom.

Następny zestaw stołowy ,bardzo odważny,dla wyrobionych klientów,obecnie bardzo topowy,stylizowany ,ale nowoczesny.Pamiętajmy,że warto zainwestować w ciekawy mebel nawet większe pieniądze,ponieważ reszta wystroju ma być tylko tłem dla naszej zdobyczy.

Piękny zestaw naturalnie okleinowanego drewna z habrową tapicerką,taka propozycja będzie ponadczasowa i zawsze oryginalna,do tego poniżej prezentuję dodatkowe elementy tej serii.

 

 

 

Piękne wykonanie i klasa projektu to prawdziwe perełki na Targach.W następnej części zaprezentuję mable stylizowane i egzotyczne.

 

Autor:Admin

Foto:Admin

 

 

 

 

 

 

 

blog comments powered by Disqus

Media

blog comments powered by Disqus

Wybierz styl dla siebie

BANER-APLIKACJA

 

Partnerzy portalu

logodekoral

 

 

 

logo jysk

 

logo 100308